Wyjazdy studenckie, obozy studenckie

Partnerzy Travel StudentSznaps de Luxe


Notatek.pl - Materiały na studia: notatki, ćwiczenia, wykład Notatek.pl to największa w Polsce w pełni darmowa baza plików studenckich. Mamy ponad 100 000 materiałów z zajęć, z ponad 60 uczelni w Polsce. Wszystkie notatki znajdujące się na naszym portalu, są skrupulatnie weryfikowane, przez co można znaleźć u nas tylko i wyłącznie materiały wysokiej jakości. Po to, by nauka była wygodna i efektywna, a egzaminy były tylko formalnością.

Portal Notatek.pl tworzą studenci dla studentów od 2009 roku, realizując ideę “nie notuj, studiuj!”. Uważamy, że zajęcia powinny opierać się na dostosowanym do obecnych czasów przekazywaniu wiedzy, a nie sprowadzać się do przepisywania tekstu z pożółkłej folii. Walcząc z kserowaniem i przepisywaniem notatek, na rzecz wygodnego pobierania ich z sieci, udało nam się pomóc tysiącom studentów.

Portal wciąż ewoluuje, po to by jak najlepiej odpowiadać na edukacyjne potrzeby studentów. Oprócz materiałów ułatwiających naukę, zamierzamy poszerzać go o kolejne funkcjonalności związane ze zdobywaniem wiedzy.

Jeżeli chcą Państwo zostać naszym partnerem prosimy o kontakt z biurem.


Kontakt
  • Tel.: 22 203-48-97, 22 378-16-00
  • Kom.: 509-960-719
© by turystykastudencka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opublikowane oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC