Wyjazdy studenckie, obozy studenckie

Informacje o biurze Travel StudentSerwis turystykastudencka.pl jest turystycznym serwisem skierowanym do studentów.

Patronat: Zrzeszenie Studentów Polskich

Jesteśmy biurem turystycznym nakierowanym na młodych ludzi (w wieku 18-30 lat). Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu wyjazdów - pierwsze nasze obozy studenckie to początek 2004 roku. Już niedługo 10 urodziny!

Jesteśmy jednym z najdłużej działających organizatorów obozów dla studentów i ludzi mlodych.

Z oferty naszych obozów studenckich skorzystało już kilkanaście tysięcy studentów i ludzi młodych w wieku 18-30 lat.
Zainteresowanych z roku na rok przybywa, dlatego staramy się systematycznie rozwijać naszą ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Spore grono uczestników naszych wyjazdów korzysta z ofert wielokrotnie, co tylko potwierdza wysoki poziom organizacji naszych wyjazdów, rzetelność przedstawionych ofert i umieszczonych zdjęć oraz realizacji zalożonego programu. Doceniamy Wasze uznanie stąd dla stałych bywalców mamy specjalne zniżki na wyjazdy (informacje są umieszczone przy ofertach konkretnych wyjazdów).

Co nas wyróżnia

 • Najniższa cena - nasze oferty są w bardzo atrakcyjnych cenach, w sam raz na studencką kieszeń. Możemy to osiągnąć dzięki najlepiej wynegocjowanym cenom w ośrodkach oraz stałej współpracy z firmami przewozowymi. Ponadto wszystkie sprawy związane z dokonaniem i potwierdzeniem rezerwacji na wyjazd zrobisz nie wychodząc z domu, przy pomocy internetu.

 • Gwarancja stałej ceny - po dokonaniu rezerwacji nie podwyższamy cen wyjazdów.

 • Ciekawe oferty - Turystyka to nasze hobby. Co roku jeździmy po całej Europie aby znaleźć jak najciekawsze miejsca na kolejne wyjazdy.

 • Młodzi i doświadczeni piloci - Pilotami na naszych wyjazdach są studenci bądź osoby świeżo po studiach. Dzięki temu znają oni doskonale studenckie potrzeby.

 • Dobrze opisane oferty - W naszych ofertach piszemy wszystko dokładnie jak jest, niczego nie ukrywamy dzięki temu po przyjeździe na miejsce cieszycie się wyjazdem a nie denerwujecie się, że coś jest niezgodne z ofertą.

 • Integracja - Na wyjazdach nasi Piloci proponują różnego rodzaju imprezy integracyjne, konkursy, wspólne wyjścia do dyskotek, barów, itp. Dzięki temu uczestnicy doskonale integrują się w swoim towarzystwie. Również po wyjazdach nie zapominamy o Was i organizujemy cykliczne imprezy na które zapraszamy uczestników naszych wyjazdów. Często także przed wyjazdem odbywają się spotkania w mniejszym gronie aby można było się już poznać jeszcze przed wyruszeniem w drogę.

 • Pisemna Umowa z Uczestnikami - Z każdym Uczestnikiem sporządzamy pisemną Umowę. Jest to gwarancja wywiązania się naszego Biura z obiecanych świadczeń.

 • Możliwość rezerwacji miejsc w autokarze oraz opcja wykupienia Ubezpieczenie Kosztów Imprezy - kup sobie spokój i komfort.

 • Panel Klienta- do łatwego zarządzania rezerwacjami oraz szukania znajomych z wyjazdów.

Dane rejestracyjne i kontaktowe

Dane rejestracyjne:
Travel Student
ul. Chopina 29
05-270 Marki

NIP: 125-121-86-94
REGON: 140962615-00027

Jesteśmy wpisany do rejestru Organizatorów i Pośredników turystyki województwa mazowieckiego pod numerem 1016

Dane kontaktowe:
Telefony (czynne pn-pt: 16-22, sb-nd: 8-22):

(22) 203-48-97, (22) 378-16-00
Arek Kobus: 0509-960-719

FAX: (22)203-48-20

Email:
Email do odsyłania umów:

Licencja Organizatora Turystyki
Wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki

Konto bankowe

Inteligo 50 1020 5558 1111 1666 0900 0089

Dokumenty do pobraniaWyjazdy z nami to integracja oraz świetna zabawa w gronie studenckim i nie tylko.

Kontakt
 • Tel.: 22 203-48-97, 22 378-16-00
 • Kom.: 509-960-719
© by turystykastudencka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opublikowane oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC